Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përurohet projekti “Rrugët për fëmijë” te shkolla “Elena Gjika”

NULL NULL
31.03.2023 15:16

Sot është përuruar projekti “Rrugët për fëmijë” përreth shkollës fillore të mesme të ulët, “Elena Gjika” në Prishtinë.

Kjo hapësirë është bërë për sigurinë e nxënësve dhe të komunitetit në lagjen ku ndodhet shkolla.

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, e ka publikuar një video ku shihet transformimi që është bërë në këtë hapësirë.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.