Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Përse qan me qëllimin e vetëm që të të kapin kamerat?”, përgjigjet Blero (VIDEO)

NULL NULL
07.12.2023 22:00

Darka e banorëve të nominuar ka vënë konkurrentët përballë pyetjeve të ndryshme.

“Përse qan me qëllimin e vetëm që të të kapin kamerat?”, ka qenë një pyetje drejtuar Bleros.

“Pyetje shumë palidhje, s’përgjigjem dot”, ka thënë ai pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:
  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme