Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Përqafom”, thonë Gold AG dhe Meda me këngën e re (VIDEO)

NULL NULL
21.09.2023 09:33
Gold AG

Dy artistët, Gold AG dhe Meda kanë lansuar bashkëpunimin e tyre.

“Përqafom” titullohet kënga e tyre, teksti dhe muzika e së cilës është realizuar nga vet Gold AG, përcjell Klankosova.tv.

Meda dhe Gold AG kësaj kënge ia kanë realizuar edhe videoklipin, të cilin mund ta shihni më poshtë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.