“Përplasje” mes Stresit dhe Andit, një lugë bëhet shkak (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Përplasje” mes Stresit dhe Andit, një lugë bëhet shkak (VIDEO)

NULL NULL
27.02.2023 13:37
Arkimed Lushaj, Andi Artani

Stresi dhe Andi janë “përplasur” sot mes vete.

Në fakt, e gjitha ishte aktrim para Brunos dhe Gresës për t’iu treguar se sa shpejt bëhet një debat.

Gjithçka nisi kur Andi hodhi një lugë, e cila i pengoi reperit nga Shqipëria.

Ndiqni momentin në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.