Përplasja me Gresën, Andi kërkon këngën e Yll Limanit “Gënjeshtare” (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasja me Gresën, Andi kërkon këngën e Yll Limanit “Gënjeshtare” (VIDEO)

NULL NULL
24.02.2023 14:27

Përplasja me Gresën ka bërë që Andi të kërkojë diçka nga “Vëllai i Madh”.

Derisa ai po shijonte xhakuzin, kërkoi t’i lëshohej kënga “Gënjeshtare” e Yll Limanit. Kjo për faktin se ai i tha të dashurës së tij, Gresës se e ka gënjyer për diçka.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.