Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përplasen dy vetura, vdes aksidentalisht një fëmijë në Tiranë

NULL NULL
03.06.2023 19:37

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Bërxull të Tiranës, ku ka vdekur një fëmijë.

Nga të dhënat paraprake bëhet me dije se automjeti me drejtues shtetasin E. H., 30 vjeç, është përplasur një tjetër makinë me drejtues shtetasin N. A., 63 vjeç, në rrugën “Shkëndija”.

Si pasojë ka mbetur i vdekur aksidentalisht një i mitur rreth moshës 6-7 vjeç, i cili ka qenë në rrugë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit. /TCH

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.