Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfundon seanca dëgjimore ndaj të dyshuarve për sulmin terrorist në Banjskë, pas pak vendimi

NULL NULL
26.09.2023 11:33

Në Gjykatën Themelore në Prishtinë, ka përfunduar seanca dëgjimore ndaj dy të dyshuarve për sulmin terrorist në Banjskë të Zveçanit.

Në këtë seancë, është shqyrtuar kërkesa e Prokurorisë Speciale për caktimin e masës së paraburgimit ndaj të dyshuarve.

Pas pak pritet të merret vendimi ndaj tyre, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.