Përfundon çereku i tretë, Islanda - Kosova 64:43

Përfundon çereku i tretë, Islanda – Kosova 64:43

NULL NULL
2 muaj më parë

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes së basketbollit që po zhvillohet ndërmjet Islandës dhe Kosovës.

Rezultati aktual i kësaj përballje është 64:43 në favor të Islandezëve, njofton Klan Kosova.

Kjo ndeshje është e vlefshme për fazën para kualifikuese për botërorin 2023.

klankosova.tv