Përfshihet nga zjarri stalla e bagëtive - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfshihet nga zjarri stalla e bagëtive

NULL NULL
20/03/2018

Në mëngjesin e së hënës, në Dobroshec të Gllogocit, një person ka raportuar se në rrethana të panjohura i është përfshirë nga zjarri stalla e bagëtive.

Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar dhe fikur zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.