Përfshihet nga zjarri një shtyllë elektrike në Fushë Kosovë

Përfshihet nga zjarri një shtyllë elektrike në Fushë Kosovë

NULL NULL
1 muaj më parë

Në rrugën “Hajrullah Zymi” në Fushë Kosovë gjatë natës së sotme një shtyllë elektrike është përfshirë nga zjarri.

Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Viktor Buzhala, zëdhënës për media në KEDS.

” Një shtyllë është kapluar nga flakët. Nuk dihet shkaktari. KEDS ka intervenuar menjëherë dhe gjithçka është nën kontroll. Ekipet janë atje duke e sanuar gjendjen”, ka thënë Buzhala.