Përfshihet nga zjarri një banesë në Gjirokastër, vdes 12 vjeçarja (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përfshihet nga zjarri një banesë në Gjirokastër, vdes 12 vjeçarja (VIDEO)

NULL NULL
28.11.2021 22:16

Një vajzë 12 vjeçare ka vdekur pasi një zjarr e ka përfshirë banesën e saj ku jetonte.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në fshatin Dervician të Gjirokastrës.

Në momentin e zjarrit vajza gjendej në shtëpi me babain e saj, i cili ka marrë lëndime dhe gjendja e tij shëndetësore nuk dihet, raporton Abcnews.al përcjell Klankosova.tv.

Ngjarja ndodhi rreth orës 20:30.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia.

Hetuesit po punojnë për të përcaktuar shkaqet e zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.