Perez takohet me Viniciusin, i shpreh përkrahjen e plotë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Perez takohet me Viniciusin, i shpreh përkrahjen e plotë (VIDEO)

NULL NULL
22.05.2023 15:12

Presidenti i  Real Madridit, Fiorentino Perez, është takuar me Vinicius Junior, për t’i shprehur përkrahjen, pas sulmeve që përjetoi braziliani në ndeshjen ndaj Valencias.

Perez ka thënë se do të ndërmerren të gjithë hapat në mbrojtje të tij, njofton Klankosova.tv.

“Presidenti i Real Madridit C.F. Ai është takuar me Vinicius Jr për t’i treguar atij mbështetjen dhe dashurinë e tij, për ta informuar për të gjitha hapat që po ndërmerren në mbrojtje të tij dhe për të konfirmuar se klubi do të shkojë deri në pasojat e fundit përballë një situate kaq të neveritshme urrejtjeje”, shkroi klubi spanjoll.