Perez nuk pëlqehet nga tifozët - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Perez nuk pëlqehet nga tifozët

NULL NULL
27/05/2015
Sezoni shterpë i Real Madridit dhe shkarkimi në proces i Carlo Ancelottit kanë bërë që pëlqyeshmëria për Florentino Perezin të bie dukshëm.

Florentino Perez ende gëzon mbështetje tek anëtarët e bordit të Real Madridit, bazuar në një anketë të organizuar nga Marca, para ndeshjes me Getafen.

Udhëheqjea e presidentit është vlerësuar me mestaren 6.24/10, që është kaluese, por jo [email protected] për tu krenuar. Pëlqyeshmëria për të ishte më e madhe në mesin e femrave sesa tek meshkujt.

Pavarësisht që mund të quhet vlerësim jo i keq, popullariteti i tij ka rënë shumë krahasuar me vitin 2013, kur ai kishte marrë mesatare votash prej 7.37.

Sezoni shterpë dhe shkarkimi i Ancelottit, në atë kohë i pakonfirmuar, por i pritur ka peshuar shumë në vendimin e fansave.