Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Përdor kodin LEDRI VULA -Sunny Hill liron 20% biletat e festivalit për ditëlindjen e artistit

NULL NULL
10.07.2024 16:23
ledri vula
Përdor kodin LEDRI VULA -Sunny Hill liron 20% biletat e festivalit për ditëlindjen e artistit

Gjithçka gati për ‘Sunny Hill’. Por një risi e madhe vjen pikërisht sot, me datë 10 korrik.

Ditën e sotme ikona e hip-hopit Ledri Vula feston ditlëindjen e nq këtë datë të vecantë festivali ka vendosur t’i gëzoj shumë prej pjesëmarrësve.

Biletat janë liruar në 20%, por duhet ta përdorni kodin ‘Ledri20’.

Kujtojmë që ky spektakël gjigant do të mbahet me datat 25-28 korrik dhe mos humbisni nga kjo super ofertë.

KLIKO KËTU

*Ky artikull është i sponsorizuar

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.