Për dhëmbë të bardhë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për dhëmbë të bardhë

NULL NULL
14/06/2015

Dentistët mund të i’u japin të bardhët e dhëmbëve tuaj që ju keni kërkuar gjithmonë por ajo do të ju kushtojë sa një krahë dhe një këmbë.

Lajmi i mirë është se janë disa alternativa të tjera të cilat ju pa problem mund të i praktikoni për të pasur dhëmbë të bardhë, transmeton Klan Kosova.

Përdorni këto ushqime:

Çokollatë e zezë

Dredhëzat

Qepë të kombinuara me hudhëra

Arra dhe kikirikë

Molla

Çaj të gjelbër

Djath

Sodë karboni

Ananas

Vaj kokosi

klankosova.tv