Për 8 Marsin, Agrocoop ka menduar edhe për banorët e Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Për 8 Marsin, Agrocoop ka menduar edhe për banorët e Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 01:48

Banorët e Big Brother Vip Kosova e patën një detyrë të lezetshme dhe këndshme nga kompania “Agrocoop”.

Ata patën për të krijuar nga një buqetë me lule për nder të 8 marsit, të cilat iu dërguan kujtdo që banorët dëshiruan.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.