Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pelicans afër playoff-it pas fitores ndaj Clippers (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 02.04.2023 11:03

Të shtunën në mbrëmje janë zhvilluar dy ndeshje në kuadër të NBA, ku janë arritur këto rezultate:

Miami Heat vs Dallas Mavericks 129-122 dhe

New Orleans Pelicans vs Los Angeles Clippers 122-114.

Me këtë fitore Pelicans i afrohen zonës së playoff, pasi gjenden në pozitën e 7 të Konferencës Perendimore, një vend më poshtë se Clippers.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.