Pedri shpreson në kthimin e Messi - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pedri shpreson në kthimin e Messi

NULL NULL
nga Shpend Spahija 17.05.2023 08:02

Një nga lojtarët më të rëndësishëm aktualisht tek Barcelona, Pedri, ka bërë të ditur për mediumin El Hormiguero se e dëshiron kthimin e Messit tek katalunasit.

“Shoh gjithkund thashetheme për Messin…do të doja shumë që Leo të kthehej tek Barça. Natyrisht që varet nga klubi dhe Leo, por shpresoj që kjo të ndodhë”, tha Pedri.

Krahas Arabisë Saudite dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, një nga destinacionet e mundshme për vazhdimin e karrierës së Messit mbetet Barcelona.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO