Pastërtia në plazhin e Shëngjinit, flasin turistët (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pastërtia në plazhin e Shëngjinit, flasin turistët (VIDEO)

NULL NULL
18/08/2022

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka vazhduar postimet e sezonit turistik duke promovuar plazhet.

Rama ka publikuar pamje nga plazhi i Shëngjinit bashkë me komentet e turistëve, që shprehen të kënaqur me shërbimet dhe pastërtinë e bregdetit, njofton Klankosova.tv.

“Mirëmëngjes, dhe me bregdetin e Shëngjinit, një model i konsoliduar pastërtie falë përkushtimit e këmbënguljes së kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ku këtë verë ka më shumë se kurrë më parë turistë shqiptarë e të huaj, ju uroj një ditë të mbarë”, ka shkruar Rama në Facebook.