Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pasi të dalë nga shtëpia, Xhuli duhet të lajmërohet në gjykatën e Londrës (VIDEO)

NULL NULL
15.12.2022 11:16

Xhuli i ka treguar Gresës se pasi të dalë nga shtëpia e Big Brother Kosova, duhet të lajmërohet në gjykatën e Londrës.

Ajo tha se ka shkelur rregullat në komunikacion, pasi ka tejkaluar shpejtësinë e lejuar, njofton Klankosova.tv.

Ndiqni në videon e mëposhtme bisedën mes vajzave.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.