Pasi ndahet nga burri, Miley Cyrus publikon këngë të re (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pasi ndahet nga burri, Miley Cyrus publikon këngë të re (VIDEO)

NULL NULL
16/08/2019

Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus, është ndarë nag aktori Liam Hemsworth pas pas shtatë muajve martesë.

Menjëherë pas kësaj ajo ka shkuar për pushime në Itali ku ka qëndruar për disa ditë me radhë, këngëtarja është në lidhje të re të dashurisë me Kaitlyn Carter.

Pasi u kthye në SHBA, Miley publikoi këngën e saj më të re, Slide Away, transmeton Klan Kosova.

Kënga akoma nuk është publikuar me videoklip dhe nuk dihet se a do të publikohet. Por nga adhuruesit e këngëtare u komentuar shumë për tekstin dhe përmbajtjen interesante.