Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas votimit, kandidatët e Prishtinës përshendeten me njëri-tjetrin (FOTO)

NULL NULL
14.11.2021 11:37

Kandidatët për kryetarë të Prishtinës që kanë shkuar në raundin e dytë të zgjedhjeve gjatë ditës së sotme janë përshëndetur me njëri-tjetrin në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Nga Lëvizja Vetëvendosje është Arben Vitia dhe ai i Lidhjes Demokratike të Kosovës Përparim Rama. Këta të dy kanë votuar në të njëjtën kohë në ora 09:00 të mëngjesit.

Po ashtu u kanë bërë thirrje qytetarëve që të dalin të votojnë, njofton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.