Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas suksesit për kualifikim, kryeministri Rama pret në zyre Kombëtaren e Shqipërisë (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 12:34

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, pas festës së organizuar për nder të Kombëtares dhe suskesin e saj për kualifikimin në finalet e Evropianit të vitit të ardhshëm në Gjermani, ka pritur paraditen e sotme në zyrën e tij heronjtë e ëndrrës kuqezi.

Pamjet e momentit i gjeni më poshtë, ngjarje kjo e ndjekur nga Oranews, transmeton klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.