Pas aludimeve për ndarje, Beatrixi dhe Donaldi i sqarojnë të gjitha

Pas aludimeve për ndarje, Beatrixi dhe Donaldi i sqarojnë të gjitha

NULL NULL
1 week më parë

Edhe pse ‘pësuan një krisje të vogël’ në marrëdhënien e tyre dhe u aludua për një ndarje, Donaldi dhe Beatrixi mundën ta kalonin këtë situatë, duke u sqaruar me njëri-tjetrin.

Gjatë mbrëmjes së sotme të live shout, Donaldi ka sqaruar edhe një herë që i foli gjerë e gjatë me Beatrixin problemet që ata kaluan dhe shprehet i gatshëm për të çuar lidhjen përpara.

Nga ana tjetër, edhe Beatrix është më e qetë dhe kërkon që gjithçka të shkojë rrjedhshëm mes tyre, duke nënkuptuar kështu që gjithçka po shkon në rrugën e duhur. /Topchannel/