Pas 14 muajsh gjendet në kanalizim unaza që ishte humbur në guacën e tualetit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pas 14 muajsh gjendet në kanalizim unaza që ishte humbur në guacën e tualetit

NULL NULL
24.05.2023 09:00
unaza

Një ekip i punëve publike që bënte mirëmbajtjen e kanalizimeve në Kaliforninë Jugore gjeti një unazë fejese që ishte hedhur në tualet nga djali 5-vjeçar i pronarit të saj pak më shumë se një vit më parë.

John dhe Yana Glass thanë se ishin në shtrat në mars të vitit 2022 kur dëgjuan fluksin e tualetit në shtëpinë e tyre. John Glass tha se ishte e pazakontë që njerku i tij tani të lante tualetin.

Çifti zbuloi më vonë gjatë ditës se djali e kishte hedhur unazën e fejesës së Yanës.

“Ishte në banjë, ishte me shkëlqim, ai donte ta shikonte, e lëshoi dhe nuk donte të na tregonte dhe mendoi se gjëja më e mirë për t’u bërë me këtë ishte ta hidhte poshtë dhe të fshihte krimin”, kujton Yana Glass.

Çifti hoqi tualetin, por nuk mundën ta gjenin unazën. Hidraulikët u thirrën në shtëpi dhe ishin në gjendje të gjenin unazën në një tub, por thanë se nuk do të ishin në gjendje ta merrnin atë pa shkaktuar dëme në shtëpi.

Çifti përfundoi duke blerë një unazë të re dhe u martuan dy muaj më vonë.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.