Partitë firmosin Deklaratën e Mirësjelljes - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Partitë firmosin Deklaratën e Mirësjelljes

NULL NULL
01.06.2017 16:21

Përfaqësuesit e koalicioneve dhe subjekteve të tjera politike, kanë nënshkruar sot në praninë e shefes së Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka, një deklaratë të mirësjelljes, me të cilën zotohen për garë fer e të drejtë në zgjedhjet e 11 qershorit.

Nga koalicioni PDK-AAK-Nisma, deklarata është nënshkruar nga nënkryetari i PDK-së, Enver Hoxhaj; nga LDK-ja ishte nënkryetari Agim Veliu; nga Vetëvendosja, Dardan Sejdiu; dhe përfaqësues të tjerë.