Paraqitja e sotme ishte e 150-ta e Kosovare Asllanit për Suedinë

Paraqitja e sotme ishte e 150-ta e Kosovare Asllanit për Suedinë

NULL NULL
2 months më parë

Sulmuesja kosovare me nënshtetësi suedeze, Kosovare Asllani, ka bërë sot paraqitjen e saj të 150-të për Kombëtaren e Suedisë.

Asllani me paraqitjen e sotme të saj ka hyrë në histori të kombëtares suedeze duke u bërë si e teta me më së shumti paraqitje, transmeton Klankosova.tv.

Kujtojmë se Kosovare Asllani luan për ekipin e Real Madridit në kategorinë e femrave dhe për Kombëtaren e Suedisë.