"Pak para luftës e kanë rrahur aq shumë, si të burgosur politik", Dafina rrëfen historinë e të atit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Pak para luftës e kanë rrahur aq shumë, si të burgosur politik”, Dafina rrëfen historinë e të atit (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 20:39

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Dafina ka rrëfyer një histori të trishtë familjare në një bisedë e sipër më Artën.

Ajo ka thënë se në periudhën pak para fillimit të luftës regjimi serb i asaj kohe i kishte rrahur babain në mënyrë të frikshme.

“Kur ja nisi ajo tollovia e luftës, ku e kanë zënë e kanë mbytur duke e rrahur sepse ata e kanë ditur saktësisht. Unë kam qenë në vit të parë në shkollë të mesme, kur erdh në atë kohë pak para luftës, ta kishe parë i zi dhe i verdhë në tërë trupin. E patën qitë shumë gazeta aso kohe”, ka thënë pos tjerash Dafina.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.