"Pajtohen" Stresi dhe Artani, përqafojnë njëri-tjetrin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Pajtohen” Stresi dhe Artani, përqafojnë njëri-tjetrin (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 01:26

Stresi dhe Artani sot janë përqafuar me njëri-tjetrin pas debateve që patën në Prime.

Ky përqafim i Artanit dhe Stresit erdhi pasi sot reperi u befasua nga motra e tij.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.