Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pajtohen Buci e Santiana, ai kërkon falje: Edhe Morena me ardhë s’e bëj më (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 11:14

Një krisje në shoqërinë e Bucit dhe Santianës është shkaktuar me hyrjen e banores të re në Big Brother VIP Kosova 2, Kadires.

Santiana ishte hatëruar me Bucin pasi e kishte ngacmuar për Kadiren duke i thënë se është më e bukur se ajo dhe vajzat e tjera të shtëpisë dhe ishte larguar nga ajo duke i thënë se më nuk e ka shoqe dhe nuk qëndron me të.

“Nëse dëshiron të vazhdojë kështu shoqëria jonë mundet, unë nuk të frikësohem asapk”, ka thënë Santiana.

Kurse, Buci i tha se duhet ta kuptojë që ai ka bërë shaka me të.

“Më fal, edhe Morena Taraku të vijë më nuk e bëjë”, ka thënë Buci./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.