Pacientët e shëruar nga Malisheva falënderojnë mjekët e Klinikës Infektive dhe të gjithë ata që u kujdesën për ata - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pacientët e shëruar nga Malisheva falënderojnë mjekët e Klinikës Infektive dhe të gjithë ata që u kujdesën për ata

NULL NULL
16/04/2020

Pesë pacientët e shëruar nga fshati Damanek i Malishevës janë liruar nga Klinika Infektive.

Me këtë rast ata falënderuan stafin e Klinikës Infektive dhe po ashtu të gjithë ata që kanë kontribuar dhe kujdesuar për ata.

“Gjitha këto fjali shkojnë per stafin e kl.infektive ne krye me drejtoreshën. Dr.Lindita Ajazi Berisha,shefin e repartit dr.Murat Mehmeti.dr.Valbon Krasniqi.dr.Veli Rexha.Dr.Lirim Tafilaj, Prof.dr.Sali Ahmeti ,Prof.Dr.Shemsedin Dreshaj,dr.Hatixhe Gashi,Dr.Arbana Kosumi Si dhe bashkvendasja ime e cila u kujdes shumë gjate ketyre ditëve dr.Dafina Krasniqi “.