Pa Durant, Curry e Thompson, GSW humb nga Kings (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Pa Durant, Curry e Thompson, GSW humb nga Kings (VIDEO)

NULL NULL
17/03/2018

Golden State Warriors ka pësuar humbje në shtëpi nga Sacramento Kings me rezultat 93-98.

Për kampionin në fuqi të NBA-së munguan Kevin Durant, Stephen Curry dhe Klay Thompson shkaku i lëndimeve, por natë të mirë pati Quin Cook që shënoi 25 pikë.

Ndërkaq, te Sacramento Kings, më i miri ishte Buddy Hield me 22 pikë.