Otamanedi arrin marrëveshje me Manchester United - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Otamanedi arrin marrëveshje me Manchester United

NULL NULL
26/05/2015

AS shkruan se Manchester United ka arritur marrëveshje me Nicolas  Otamanedin dhe tashmë ka mbetur që të arrihet marrëveshje vetëm me Valencian.

Po ashtu largimin e argjentinasit e ka konfirmuar edhe agjenti i tij, i cili ka thënë se Otamendi dëshiron një skuadër më të madhe dhe këtë ua ka bërë të qartë edhe drejtuesve të Valencias.

Otamendi pritet t’i kushtojë Unitedit 35 milionë funte.