Osmani vazhdon me agjendën e vizitave në Maqedoni të Veriut - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani vazhdon me agjendën e vizitave në Maqedoni të Veriut

NULL NULL
27.04.2023 07:58
vjosa osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot nga ora 10:20 do të mbajë fjalë rasti para stafit akademik dhe studentëve në Institutin e Trashëgimisë Shpirtërore e Kulturore të Shqiptarëve në Shkup.

Osmani po qëndron për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, ndërkaq sot pritet që ta vizitojë edhe Tetovën.