Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani takon Clintonin dhe Clarkun: Dy heronj, Kosova në mes

NULL NULL
19.09.2023 14:47
Billi Vjosa Clarku

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani, e ka takuar ish-presidentin amerikan Bill Clinton dhe ish-komandantin e NATO-s për Evropë Westley Clark.

Osmani e ka publikuar edhe një fotografi ku i ka quajtur ata heronj.

“Dy heronj, një histori, Kosova në mes!”, shkroi Osmani në Facebook, transmeton Klankosova.tv.

E para e shtetit të Kosovës po qëndron në një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo në New York po merr pjesë në sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të Organizatës së Kombeve të Bashkuara.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.