Osmani e Vitia sot vizitojnë QKUK-në - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Osmani e Vitia sot vizitojnë QKUK-në

NULL NULL
22.03.2023 07:41
Vjosa Osmani e Arben Vitia

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani, bashkë me ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitinë, pritet që sot ta vizitiojnë Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK.

Kjo vizitë, që pritet të nisë nga ora 11:00, ku Klinika e Gjinekologjisë planifikon që të fillojë shërbimet për Fertilizim të Asistuar Mjekësor, transmeton Klankosova.tv.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS