Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Orlando fiton pas vazhdimeve ndaj Chicagos (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 11.02.2024 09:57

Në NBA janë zhvilluar 11 ndeshjet e radhës dhe vetëm në njërën prej tyre fituesi është përcaktuar pas vazhdimeve.

Orlando Magic fitoi në shtesë ndaj Chicago Bulls me rezultatin 114-108, derisa koha e rregullt përfundoi me barazim 101-101.

Lideri i fituesve ishte Franz Wagner me 36 pikë dhe 5 asistime, ndërsa tek humbësit u dallua DeMar DeRozan me 28 pikë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.