Ora e Fundit: Nënë me vetëm 17 vjet (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ora e Fundit: Nënë me vetëm 17 vjet (VIDEO)

NULL NULL
11/11/2015

Tema e Orës së fundit sonte paraqet trajtimin e shtatëzanisë tek vajzat e mitura dhe adoleshente në Kosovë.

Ndiqeni rrëfimin e një 17 vjeqareje e cila u bë nënë në këtë moshë.

Në Kosova Direkt nga Mitrovica raportohet për një rast shqetësues që ngjau, ku një foshnje e porsalindur u gjetë në mbeturina. A është zbuluar ende se kush e hodhi atë, cfarë thotë policia..?!

Ish kryetari i Komunës së Gjilanit Qemajl Mustafa flet në Ballë për Ballë për shqetësimin e tij lidhur me zgjedhjen e kryetarit të Degës së PDK-së në këtë komunë. Pse sipas tij Partia Demokratike është duke humbur fuqinë që e kishte..?!

Sporti na sjellë të rejat e fundit por edhe retrospektivë nga një ndeshje legjendash që ndodhi 12 vite më parë..?!

Nuk do të mungojnë edhe kësaj here informacionet nga Bota, Kultura, Fama dhe shumë e shumë materiale të tjera.

Na ndiqni.