20:32, 21 Korrik 2019

Emisioni i mëngjesit “Ora 7” nga nesër nis transmetimin nga jugu i Shqipërisë.

Këtë vit, ekipi i emisionit ka udhëtuar drejt Vlorës nga ku do të ndiqni shumë gjëra interesante.

Mysafirë nga Kosova e Shqipëria, storje të veçanta dhe pamje magjepsëse, ju presin nga nesër në orën 07:00 deri në orën 09:15 në Klan Kosova.

Qëndroni me ne!

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë