Opozita nuk do të ndalet me protesta - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Opozita nuk do të ndalet me protesta

NULL NULL
02/05/2015

Pas përfundimit të afatit dyjavor, për realizimin e kërkesave të në protestat e fundit të tri subjekteve opozitare. Ahmet Isufi, nënkryetar i AAK-së, ka njoftuar se do opozita do t’i vazhdojë protestat.

AAK-ja ka deklaruar se nuk kanë parë reflektim të qeverisë dhe ky është treguesi më i mirë që qeveria nuk ka interesim për shtet ligjor.