One Direction xhirojnë klip në "NASA" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

One Direction xhirojnë klip në “NASA”

NULL NULL
08/08/2015

Ata kanë punuar me majmunë, sumo mundës dhe David Cameron në të kaluarën, por për videoklipin e tyre të radhës, grupi One Direction kanë udhëtuar për në Qendrën Hapësinore të NASA-s.

Ky njoftim është bërë përmes rrejtit social Twitter nga fansat e grupit, të cilët i kanë shpërndarë fotografitë e tyre nga sheshxhirimi në Houston të Texas.

One Direction raportohet se janë duke punuar me regjisorin Ben Winston, i cili ka punuar në vizuelizimin e “Bes Song Ever” dhe “Steal My Girl”.

Grupi e ka publikuar këngën “Drag Me Down” pa asnjë paralajmërim javën e kaluar, duke u radhitur në top listat e iTunës në 82 vende të botës, vetëm pak orë pas publikimit.

Ndërkohë, Zayn Malik, i cili ka nënshkruar marrëveshje solo me RCA Records, i ka dhënë aprovimin e tij këngës së parë të grupit pa të.

CLyLcMGUkAAGjmU