Olti-Vedatit: Loja po bëhet e pistë, e ke quajtur Xhulin të përdalë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Olti-Vedatit: Loja po bëhet e pistë, e ke quajtur Xhulin të përdalë (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 23:29
Vedat Bajrami, Olti Curri

Një diskutim gjatë Prime të sontëm është zhvilluar mes opinionistit, Olti Curri dhe banorit, Vedat Bajrami.

Olti i ka thënë Vedatit, se mes rreshtash, e ka quajtur Xhulin të përdalë.

“Më lejo të paragjykojë edhe unë që ti Xhulin e ke quajtur nën rreshta të përdalë”, është shprehur Olti.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.