Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ollie Watkins, lojtar i ndeshjes

NULL NULL
10.07.2024 23:33

Ollie Watkins është zgjedhur lojtar i ndeshjes Holandë – Angli.

Sulmuesi anglez e realizoi golin e fitores, 2:1, në minutën e 91-të të takimit.

Ylli i Aston Villës u fut në minutën e 81-të, dhe iu deshën dhjetë minuta për t’u bërë protagonist.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.