Ola Jordan i rikthehet vallëzimit - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ola Jordan i rikthehet vallëzimit

NULL NULL
09/08/2015

Ola Jordan, bëri kthimin e saj triumfues në Strictly Come Dancing.

Rikthimi i saj erdhi për herë të parë, ngase ajo kishte pësuar lëndime të gjurit të saj, gjatë vallëzimit.

Në Chanel4 thuhet se ajo tashmë është shëruar plotësisht dhe se ajo mund të fillojë të kërcejë se bashku me valltarët e saj, përcjellë Klan Kosova.

Ola Jordan, 32 vjecare u pa duke u takuar me disa nga shokët e saj valltarë, duke përfshirë edhe ciftin e posamartuar Karen Hauer dhe Kevin Clifton për disa prova të premtën.

2B397A6900000578-0-image-m-62_1439122373107

2B397A6500000578-0-image-m-61_1439122359858