Ofendoi dhe kanosi infermierën në QKMF-në e Rahovecit, arrestohet - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ofendoi dhe kanosi infermierën në QKMF-në e Rahovecit, arrestohet

NULL NULL
10/03/2022

Një burrë është arrestuar në Rahovec pasi ka fyer dhe kanosur një infermiere të QKMF-së.

Policia njofton përmes raportit se i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar , pasi që ka fyer dhe kanosur viktimën femër  kosovar e infermiere në QKMF. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet tutje, transmeton Klankosova.tv.