10:00, 15 Janar 2020

Reperi Capital T në mesin e trofeve që ka fituar tani e ka edhe një shumë të veçantë.

Në pallatin presidencial në Tiranë, mbrëmë u mbajt eventi “ODA”, ku të pranishëm ishin shumë fytyra publike nga jeta politike dhe ajo e artit e muzikes shqiptare, njofton Klan Kosova.

Capital T është nderuar me një trofe nga eventi i përvjetshëm “ODA”, por që nuk ka të bëjë aspak me muzikën.

Në këtë event reperi u nderua për kontributin humanitar që ka dhënë, duke iu dalë në ndihmë qytetarëve të prekur nga tërmeti në Shqipëri.

Reperi u shpreh i lumtur për këtë nder që iu bë.

“ODA 2020 🖤 Me vëllezërit e mi 👐🏻 Faleminderit për respektin 🇦🇱🇽🇰 Vazhdojmë bashkë përpara 💪🏻”, ka shkruar Capital T në Instagram.

Konkurs Pune

Lexo më shumë