Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Objekti i ri i Ambasadës Amerikane

NULL NULL
05.05.2015 21:39

Është vënë gurthemeli i objektit të Ambasadës Amerikane në Prishtinë.

E para e shtetit, Atifete Jahjaga, së bashku me Kryeministrin Isa Mustafën, e bënë përurimin e punimeve për këtë projekt madhor që planifikohet të ndërtohet në lagjen Arbëria.

klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.