Obiliq: Dyshohet se një mashkull ia publikoi fotot një femre, arrestohet nga policia - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Obiliq: Dyshohet se një mashkull ia publikoi fotot një femre, arrestohet nga policia

NULL NULL
06.02.2023 10:02
Ndalohet nje rast i kontrabandes me migrante

Nuk janë të pakta rastet kur vajzat dhe gratë janë përballur me ngacmime të ndryshme.

E një nga viktimat është edhe një femër nga qyteti i Obiliqit.

Ajo ka raportuar në polici se një person i dyshuar (mashkull) ia ka publikuar asaj disa foto në rrjete sociale.

Lidhur me këtë personi i dyshuar është arrestuar nga policia.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt, njofton raporti 24 orësh i policisë përcjell Klankosova.tv/ Klankosova.tv