Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nxënësi i çon mesazh drejtorit të shkollës në Prizren, kërcënon se do t’i vrasë nxënësit

NULL NULL
nga Albert Bajrami 01.06.2023 11:50
Whatsapp

Një rast jo i zakonshëm ka ndodhur gjatë së martes në shkollën “Luciano Motroni” në Prizren.

Drejtori i kësaj shkolle ka raportuar në polici se ka marrë mesazhe kërcënuese nga një nxënës.

Rasti u konfirmua për klankosova.tv nga Shaqir Bytyqi, zëdhënës i policisë për rajonin e Prizrenit.

Bytyqi tha se nxënësi i ka shkruar disa mesazhe drejtorit se e ka bërë një listë të nxënësve që do t’i vrasë.

“I mituri ka kanosur nëpërmjet WhatsApp. Policia në koordinim me prokurorin e shtetit janë marrë me rastin”, tha Bytyqi për Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.