Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Nusja ankohet në polici për dhunë psikike nga bashkëshorti dhe prindërit e tij

NULL NULL
14.03.2023 11:17
dhune psikologjike
dhune psikologjike

Një grua në Mitrovicë ka raportuar mbrëmë në polici se bashkëshorti i saj së bashku me dy prindërit e tij janë duke i shkaktuar dhunë psikike.

Bëhet e ditur se palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar.

Rasti në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.
*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.